13 Haziran 2018 02:52

Diş çürüğü

kızım 3 yaşında ve ön 4 dişi çürük damağının içine girik şekild e siyah be alt disindede bitane çürük bar lütfen yardımcı olur musunuz en iyi doktoru arıyorum araştırıyorum be zamanımız kısıtlı kızım zorluk çekmesini istemiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Alphan Özen
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

muayene etmeden yorum yapma şansım yok ama tahminim uzun süre anne sütü veya biberon kullanımına bağlı bu tip çürükler görülebiliyor. zamanınız kısıtlı ve çocuğunuz travma yaşamasın istiyorsanız, bütün tedavilerini 1 gün içinde bitecek şekilde genel anestezi ile yapma şansımız var.

18 Haziran 2018 16:54