TE
Soru Sahibi
11 Mart 2019 13:14

Dil ve konuşma eğitim gerekli mi?

Kizim neredeyse 3 yasinda; dil ve konuşma da sıkıntımız var. Yurt dışında dil ve konuşma uzmanına gittiğimizde otizm belirteleri olduğunu söylemişti. Annesi olarak anne baba programına katılmıştım, ve ondan belli gelişme görüyorum, hem dil hem konuşma kapsamında. Bundan sonra ki adımlarımızda bize yardımcı olabilirmisiniz? Mesela terapi görülmeli mi, ana okul veya kreşe yazılmalı mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba tabiki çocuğu görevden net bi yanıt veremem ama gelişimsel açıdan gerilik var ise ya da farklılık mutlaka destek almalı kreşe de devam etmelidir. Bir uzman görüp değerlendirsin lütfen iyi günler

28 Nisan 2019 00:52