ki
Soru Sahibi
9 Temmuz 2014 10:57

dil deki pas veya renk

dilimin üzerinde sabah uyanınca siyah gibi kan donmus gibi bir renk var ve acı azımı su ile calkalayınca geciyor sebebi nedir acaba saygılarımla

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Dt. Remzi Ülgen
Diş Hekimi , Koruyucu Diş Hekimliği (Çocuk Diş Hekimliği)

İyi günler. Diş etiniz kanıyor mu? Gece uyurken diş gıcırdatıyor musunuz? Burundan rahat nefes alamadığınız için ağzınız açık uyuyor musunuz? Başka bir kan hastalığınız var mı? Bunları bilmeden cevap vermek zor. Geçmiş olsun...

9 Temmuz 2014 11:53
ki
Soru Sahibi

hocam ben gaucher hastasıyım burnumun bir tarafı tıkalı ve agızım acık uyurum agızım cok kuruyor çünkü internete kolon kanseri felan dıyor korktum kılo kaybım felan yok ama bu hastalıkda bizde genetik gaucher hastalıgı ama demir fazlalığı var cok risklimi hocam PLT:76.6 FERRİTİN:597 MCH:29,62 MCV:88,35 MCHC 33,53 HGB:15,56 PDW :18,12 HOCAM Bİ YARDIMCI OLUN LÜTFEN

10 Temmuz 2014 15:01
Dr. Dt. Remzi Ülgen
Diş Hekimi , Koruyucu Diş Hekimliği (Çocuk Diş Hekimliği)

İslam Bey Geçmiş olsun. Bu sorunuzu bir dahiliye (iç hastalıkları) uzmanına sormanız daha uygun olur.

16 Temmuz 2014 09:07