YB
Soru Sahibi
10 Mart 2019 22:35

Dikkat eksikliği

Hocam 28 yasindayim arastirdim bende dikkat eksikliği ve hiperaktiflik var. Ama bir sonuca varamadım. Kendimi çok kasıyorum ve bir an önce hayatımın düzene girmesini istiyorum. Bu ay hatay iskenderun a askerlik görevimi yapmak için geliyorum. Sizden randevu alsam bu konuda çözüme ulaşma şansımız var mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu’nun farklı görünümleri mevcuttur. Bu soruya yanıt verebilmek için sizinle yüzyüze görüşme yapmam gerekiyor. Size vereceğim numaradan arayıp randevu alabilirsiniz. *** *** **. Görüşmek üzere

7 Nisan 2019 11:44