GS
Soru Sahibi
21 Mart 2017 21:14

Diastema ve Bonding

Merhaba. Ön diş diastema için bonding uygulaması yapıyor musunuz boşluk çok az olsa dahi? Dişten aşındırma olmadan yapılan bir uygulama değil mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Gülin Seymen Sarı
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

İyi akşamlar Sinem hanım, Dişten aşındırma olmadan bonding uygulaması yapılabilir. Boşluğun farklı sebepleri olabilir. Bunları değerlendirmek lazım. Kesin bir görüş bildirebilmek için sizi muayene etmemiz en uygunu olacaktır.

19 Nisan 2017 21:01