SU
Soru Sahibi
5 Eylül 2017 16:21

detox yaşam merkezi

merhabalar Bülent bey, Detox hakkında herhangi bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.Detox Yaşam Merkezi'nden aradılar beni ailenizden iki kişiye ücretsiz Detox muayenesi yapabiliriz isterseniz dendi.Şimdi ücretsiz olması güvenilir gelmedi bana ancak adresime gönderdikleri broşürde bahsedilen sağlık sorunlarının büyük çoğunluğunu taşıdığımı düşünüyorum. Böyle kurumlara güvenebilir miyiz,bilginiz var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Bülent Demir
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Herkesin vücudunda biriken toksinler var ve bunların uzaklaştırılması lazım. detoks muayenesinde tam olarak ne yapıyorlar bilmiyorum ancak vücuttaki toksin birikimini gösterseler bile sonrasında şunları yapalım diyebilirler... Mesela, GAPS DİYETİ, HACAMAT, OZON.... Bunların hepsi de ücretsiz yapılamaz

13 Eylül 2017 15:21