ya
Soru Sahibi
27 Mayıs 2015 11:42

???????????

Agridan acile gittim birden cok tahlil yapildi ulturason dopler falan tahlil sonuclarinda douglasta 1 cm derinlikte serbest sivi izlendi ve sag alt kadranda buyukleri 16mm ulasan reaktif lenf modlari izlendi diye sonucta yaziyor doktor bir aciklama yapmadi ama agri oldugunda hemen gel dedi lutfen cevap verirmisiniz internetten arastirma yaptigim kadariyla endometri osiz hastasisiniz falan yaziyo kafam cok karisti simdiden tesekkurler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ebru Alper
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu bilgilere göre yorum yapma şansım maalesef yok. Kist rüptürü olabilir.

29 Mayıs 2015 14:29