Ka
Soru Sahibi
17 Ağustos 2017 14:37

deri altı sicvilceleri

merhaba hocam benim benim yüzümün belli bölgelerinde deri altı sivilceleri oluyor ara sıra belli bölgelerden çıkıyor.. Normalde zaten yağlı ve çok sorunlu bu cilde sahibim gözeneklerim çok acık ve bu deri altı sivilceleri geçtikten sonra yanak bölgemde çukurlar kaldı . Kafama çok takıyorum bu durumu acaba bana nasıl bir yol önerirsiniz . Bayramdan sonra da zaten yanınıza uğramayı düşünüyorum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Ayyüce hanım aktif ve iz bırakan sivilceniz varsa krem tedavileri çok etkili olamayabilir. Bu dutumda roacvutanr denilen ilaç tercih edilebilir. Sivilcelerinizi tedavi ettikten sonra da izleriniz için lazer prp, dermatoller gibi uygulanarak ile izletiniz tedavi edilebilir. Geçmiş olsun.

23 Ağustos 2017 01:53