24 Temmuz 2021 13:02

depresyon kronik

merhabalar. hocam majör depresif bozukluk sebebiyle 9 ay prozac kullandım ama bu süreç sonunda gastrit oluştu. ilacı kesmek zorunda kaldım. şu an da hiçbir ilaç kullanmıyorum ama depresyon tümüyle beni ele geçirmiş durumda. yorgunluktan ayakta durmakta güçlük çekiyorum. gündelik işlerimi zor hallediyorum ve iştahım da çok fazla artmış durumda. kilo da aldım. bir ara brintellix denedim o da iştahımı çok açtığı için kesmek zorunda kaldık. wellbutrin yazıldı. o da 6. günde saldırganlık yarattı. garip düşünceler oluştu. çok sinirli ve uykusuz bıraktı beni o yüzden kesmek zorunda kaldım. paxil, lustral ,cipralex hepsi daha evvel iştah açtığı için kesmek zorunda kaldım. kilo problemim de var. ben ne yapabilirim nasıl tedavi olabilirim? wellbutrini tekrar denemem de bi sakınca olur mu

1 cevap
Cevaplar (1)

iyi günler bu ilaçlardan fayda görmemiş olmanız başka ilaçlardan fayda görmeyeceğiniz anlamına gelmez wellbutrini tekrar kullanırsanız gene aynı şikayetler olur kanaatındayım

4 Ağustos 2021 22:50