YM
Soru Sahibi
20 Temmuz 2022 14:18

Değerler

Hocam merhabalar kızım 5 ay 16 günlük bir hafta önce ateşlendi hastaneye götürdük hafif enfeksiyon var demişler tahlil yaptilar bı problem falan olduğunu soylemediler şimdi baktım ast 45 alt 45 ck 318 cikmis referans dışında çıkmış farklı sehirdeyiz kendi doktorumuza gosteremedim bı problem mi var acaba şimdiden teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Muhammet Mesut Nezir Engin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Karaciğer değerleri hafif yüksek, enfeksiyona bağlı olabilir. 1 hafta sonra kontrole gitmenizi öneririm.

23 Temmuz 2022 01:35
YM
Soru Sahibi

Kontrole gotumedik henüz şimdi gidebildim cevabınızı tahliller yapılmadan 3 defa calpol vermiştik ondan olabilir mi yoksa yinede bı kontrol önerir misiniz teşekkürler

8 Ağustos 2022 01:41
Uzm. Dr. Muhammet Mesut Nezir Engin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Kontrole gitmeniz daha uygun olur

12 Ağustos 2022 13:21