YM
Soru Sahibi
22 Temmuz 2012 18:06

danışma

Hocam meni kulturunde cikan entereccus spp mikrobu neticesinde bu mikroba duyarli antibiograma duyarli urocare ve pyloseyptl ilaçlarını kullandim.ilaclari kullandıktan sonra tekrar doktora gittim ve meni kültürü temiz cikti.ancak yanma batma şikayetlerim devam ediyordu. Bunun neticesinde doktor prostat iltihabı olabilir dedi vebana pyloseyptlden 3 ay boyunca gece yatarken 1 tane almamı soyledi.2 ay kadar bu ilacı bu şekilde kullandim ancak şikayetlerim gecmeyince bir tip fakültesinde uzmana göründüm ve benden prostat sıvısı örneği aldi ve gram boyama yapildi.sonuc mikroorganizma ve lökasit görülmedi.çıktı prostat sıvısından sonra idrar kültürü yapildi.oda temiz cikti. Ancak bana bu tetkikler yapılırken ben gece bi tane pyloseyptl idrar yolları antiseptigini kullanıyordum. Ben bu ilacı kullanirken prostat sıvısına bakılması sonucu etkiler mi? Doktoruma sordum.Etkilemez dedi çünkü bu ilac prostata etki edecek bi ilaç degil dedi. Sizinde görüşlerinizi almak istiyorum hocam Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

En sağlıklısı ilacı kestikten 2 hafta sonra testleri tekrarlamanız olacaktır. Saygılarımla.

25 Temmuz 2012 04:19