ÖA
Soru Sahibi
7 Şubat 2022 11:50

damarrrrr

hocam merhaba akciğer bt de ladda cidar kalfikasyonu ile uyumlu olabilcek opak alan izlenmektedir diyo bu damar tıkanıklığımı oluyo yaş 31 tşkederim

2 cevap
Cevaplar (2)

Hayır, ama damar sertliği sürecinin başladığı demek oluyor. Selamlar..

18 Şubat 2022 15:19
ÖA
Soru Sahibi

Peki hocam bunun tedavisi yokmu efora girdim tıkanıklık çıkmadı.sadece doktor kilolu olduğum için kilo vermen lazım dedi damar sertliğinin geçmesi için.bide göğüsumde ve sırtımda ağrı çok oluyo bunun için özel bı ağrı kesici yokmu damar sertliği için.normal ağrı kesiciler fayda etmiyo doktor başından savdi düzgün bişey soramadim

31 Mart 2022 23:31

Sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı adına değişiklikler yapmak gerekiyor. Bizzat başvurursanız ayrıntılarıyla görüşebiliriz. Selamlar..

9 Nisan 2022 10:14