17 Nisan 2020 20:04

Damar şişmesi

Kum torbasına çıplak ayakla çok sert vurdum sol ayak üstü tarak kemiğinin orda sanki damar patlamış gibi şişti ve morardı hemen buz yaptım ve biraz yükseğe kaldırdım yapmam gereken bir şey varmı çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Şükrü Bey geçmiş olsun. Mesajınız spam klasörüne düştüğü için bir hayli geç gördüm. Erken dönemde soğuk uygulayarak ve yüksekte tutarak doğru bir yaklaşımda bulunmuşsunuz. Çok geçmiş olsun

3 Ağustos 2021 00:19