gm
Soru Sahibi
28 Nisan 2015 19:25

damakta dis cikti

İi gunler dr bey dort sene once yirmilik dis cekimi icin bi universite hastanesine gittigimde ust cenemde kist oldugu soylendi herhangi bir rahatsizlik vermedigini soylemistim almadlar duzenli kontril edilmesi gerektigini soylediler . sehir degistirdigim icin gidemedim ve dort ay once ust damafimda dis cikti ve bas agrilarim artti dr gittim izmir dis hkmligine gidin dedi gidemedim. Acaba bu dismi agrilarima sebep ? Kist denilen sey dis cikti ? Ne yapabilirim ameliyatla alinir dediler korkuyorum .

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Taner Badur
Diş Hekimi

Filminizi görmeden yorum yapmak zor. Ancak anlaşılan kist sürememiş bir dişe bağlı olarak gelişmiş. Ve bugün imkan bulduğu için sürmeye çalışmış olabilir. Varsa panaromik filminizi paylaşabilirsiniz.

29 Nisan 2015 12:52