YS
Soru Sahibi
13 Mayıs 2017 08:41

Dalak büyüklüğü

Merhaba 4 yaş 1 aylık oğlumun idrarından kan gelmesi idrar biterken sancısı olduğu için üroloji bölümüne gittik fiziki muayenede bir sorun çıkmadı fakat ultrasonda dalak uzun aksı 9,5 cm ölçülmüş olup üst limitlerdedir, mesane duvar kalınlığı da artmıştır diye raporlandı. İdrar kültür sonucu henüz çıkmadı. Kafama takılan Dalak büyüklüğü önemlimidir neden olmuştur ve düzelir mi şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadri Yamaç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Merhaba, Ben Erişkin Hematolojisi uzmanıyım. Çocuklar benim alanım değil. Bir çocuk hematoloji uzmanına danışmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

1 Haziran 2017 22:37