kh
Soru Sahibi
21 Temmuz 2014 16:21

d3 vitamini

Syn Hocam, D3 vitaminim 5.7 çıktı, aynı zamanda kapalı mekanda çalışıyorum, bu vitamini normal seviyeye getirmelimiyim? enjeksiyon öneriyormusunuz? öneriyorsanız kaç kere yaptırmam lazım, teşekkürederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

D vitamininizi doğal yollarla alın. Yüzünüz ve kollarınız açık olarak günde yarım saat güneş ışığına maruz kalmanız yeterli D vitamini almanızı sağlar. Ayrıca balık tüketimini artırmanız yararlı olur. Enjeksiyon gereksiz risk yarattığı için önermiyorum.

21 Temmuz 2014 22:22