tt
Soru Sahibi
29 Kasım 2018 10:36

d vitaminleri

merhaba.bebeğim 34 haftalik premature olarak dogdu. Kronolojik 3bucuk aylik. 21 gun kuvozde kaldi. Hastanede multitabs ve devit3 u beraber kullanıyorlardı. Hastaneden taburcu olduktan sonra da devam ettik ikisini birlikte kullanmaya. Simdi demir ilaci da kullanmaya basladik. Multitabsin uzerinde diger d vitaminleriyle kullanmayiniz yaziyor. Her gittiğimiz doktora kullandığımız bu damlaları söylüyoruz. Herhangi birsey soylemiyorlar. Size de danışmak istiyorum. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Metin Trabzon
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prematüre olduğu için 4 ay kadar daha yüksek d vit verilmeli Bu nedenle iki damla birlikte verilmiştir 4 ay bitiminden itibaren multitabs sadece verebilirsiniz

29 Kasım 2018 15:54