OR
Soru Sahibi
22 Aralık 2017 17:26

D vitamin eksikliği

Merhaba D vitamini eksikligim var bundan 8 ay önce 5 ti bir defada icilen Devit 3 verdi bu gun gittigimde sonuc 20 cikti dr yeterli degil dedi ve Devit *** *** ** damla verdi fakat kac damla kullanacagimi soylemedi bende sormayi unuttum. Simdi nasil kullanacagimi bilmiyorum.sonucuma göre kac damla kullanmaliyim.tesekur ederim saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Buradan ilaç kullanımı ile önerilerde bulunmam doğru değil. Dozu size ilacı reçeteleyen hekimle tartışın mutlaka

25 Aralık 2017 15:33