GS
Soru Sahibi
29 Mayıs 2012 14:29

d 3vitamini

degerli hocam tahlil sonuçlarım ca:8,5 referans 8,5-10,10 b12:487 referans *** *** ** hidroski vitamin:8,7 referans 60 parcalı 1,8 referans:2-7,8 hemoglobin :11.7 referans 11-16,50 hocam sorunlu olanları yazdım buraya şimdi benim sizede yazıyordum hep kilo verememe sorunum vardı.siz bana bunlara baktırmamı söylemiştiniz.gittigim doktor şimdi ban akan calsiyum magnezyum ve d3 hapları ve hafdada bir olmak üzere d3 ignesi verdi? benim size sormak istedigim ben bu ilaçları kullanınca dahamı kilo alırım sürekli yorgunluk şikayetlerim var bacaklarım nerdeyse tutmuyor ve alerjik hastayım gecen sene bir ilaç yüzünden anafilaksi oldum zor kurtuldum bu d3 ignesi anafikasi yaparmı?artık herşeye alerji oluyorum ve kilo alımımıda durduramıyorum .bu ilaçlar tedavisi bana faydası kilo yönünden ne olur ? ilgilendiginiz için teşekkür ederim .size yazdım çünkü sizin bilgilerinize ve tecrubelerinize çok güveniyorum buarada yaşım 39.

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene olmadan fikir ileri sürmem imkansız. Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

6 Haziran 2012 09:17