KR
Soru Sahibi
20 Mart 2018 10:36

CRp yüksekliği

Merhaba, sağ kasık ağrısı şikayeti ile kadın doğuma gittim tahliller temiz çıktı, bunun üzerine apandisit şüphesiyle genel cerrahiye gittim. Ultrasonda bir şey çıkmadı. Lakin CRP 17 küsür çıktı. Dr. sıkıntı yok dedi. Ne demek oluyor bu.. Yüksek çıkmasına rağmen neden hiçbir sıkıntı yok diyor. Lütfen yardımcı olun. Ağrım Hâlâ devam ediyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

1. İnguinal /femoral fıtık olabilir. Genel cerrah anlayabilir 2.Başka bir sorun ise, bilgisayarlı tomografi tanıda faydalı olabilir

9 Nisan 2018 14:35