SY
Soru Sahibi
24 Ağustos 2021 05:23

Covid aşısı

Merhaba,ben 10 gün önce tetanoz aşısı oldum ve doktor 6 ay bu aşıdan olmamalısın dedi.şimdi covid aşısı yaptırmak istiyorum ama tetanoz aşısı yaptırdığım için aşı olmaya korkuyorum.covid aşısını yaptırsam bir problem çıkarmı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Hekiminizin uyarısının tetanoz aşısı için olduğunu düşünüyorum. Covid-19 aşısıyla aradaki süre konusunda bazı kaynaklar 14 gün önermiş. Daha uzun beklemenize gerek olmadığı görüşündeyim. Geçmiş olsun

29 Ağustos 2021 10:11