GO
Soru Sahibi
6 Kasım 2017 08:13

Cok tavsiye edildiniz

Merhaba Nihal hanım, uzun çabalar sonucu ikna edildim ve sizden randevu aldım. Artık gulemez ve insanlar ile konuşamaz hale geldim. İnşallah çevrem de ki insanların dediği gibi hayatımı değiştireceksiniz. Bir dişçiye bile agazimin durumunu göstermeye utanıyorum açıkçası. 20 kasım da görüşmek üzere.

1 cevap
Cevaplar (1)

Tavsiye edildiğini duymak bir hekimin kazanacağı en büyük ödüldür bence .Teşekkür ederim .Umarım gülümsemenizi sağlayarak uğurlarız sizi ,şimdiden geçmiş olsun

8 Kasım 2017 22:46