UA
Soru Sahibi
15 Ocak 2014 12:27

Çok Kiloluyum Mide Küçültme Ameliyatı olmak istiyorum.

Hocam merhabalar 1974 doğumluyum 1.83 boyunda ve şu an 132 kiloyum. Kilomun 15 ini son 1 yılda aldım yani evlendikten sonra .hep iri biriydim ama çok kilolu değilim gitgide de hareket kabiliyetim azalıyor.Diyet vs programlarını denedim ancak başarılı olamadım.Aynı zamanda uyku apnesi hastasıyım ve birkaçyıl panikatak tedavisi gördüm.Sizden ricam mide küçültme ameliyatının bana uygulanıp uygulanmıyacağını ve maliyetini öğrenebilirmiyim.Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Elimde olmayan nedenlerle cevabımın gecikmesi nedeniyle özür dilerim. Verdiğiniz boy ve ağırlık ölçülerinden hesaplandığında vücut kütle indeksiniz ameliyata uygunluk yönünden tam sınırda. Öncelikle bir endokrinoloji uzmanının görmesi ve ameliyata uygunluk konusunda birlikte değerlendirmemiz gerekecektir. Maliyet bilgileri için görüşmek üzere çalıştığım hastanenin çağrı merkezinden randevu alabilirsiniz (*** *** **). Saygılarımla.

10 Nisan 2014 11:32