iu
Soru Sahibi
14 Ağustos 2014 00:59

çok ders çalışmam göz derecemi artırır mı?

Selam ün aleyküm sayın hocam. Öncelikle yaşım 21.Ben bir ay önce göz doktoruna gittim her iki gözüm içinde uzağı iyi görememe için 0.25 gözlük verdi. Ve her iki gözümde de kuruluk var. Testler sonucu göz kuruluk rakamları her iki gözde de 5 çıktı. İki damla verdi hala kullanıyorum damlaları kuruluk ne zaman biter ve nasıl farkederim? öğrenciyim ve ben çok ders çalışıp bilgisayarda çizim yapan biriyim gözlük kullanmasam göz derecelerim artarmı ya da kullansam dahi yine artarmı şimdiden teşekürler sayın hocam..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Gozluk numaraniz dusuk,gozluk kullanmaniz sart degil,kullanmanizda bu durumu duzeltmez,gozluk takmaniz numarayi azaltmaz veya yukseltmez,goz kurulugu icin sikayetiniz oldukca ilac kullanabilirsiniz.sevgiler.

14 Ağustos 2014 23:10