Jq
Soru Sahibi
23 Ekim 2018 13:25

cocuk qastrit

Cocuk 8 yash her aksam urek bulanma mede gobek etrafinda agrilar olur. Qastrik soyledi pediatr. Hezm piz gedir kaka analizine gore. ama gunde 1 defe cixir boyuk bayira normal. Yemek qaydasi sivi ev qidasi alir. neden olsun ki qastrit? ne yapmaliyiz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Vildan Ertekin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Merhaba gecmis olsun . mutlaka peduatruk gastroenteroloji bolumune gelip muayne olmaniz gerekir

29 Ekim 2018 00:31