şa
Soru Sahibi
24 Temmuz 2019 21:43

Çocuk hastalağı

Hocam hayırlı günler dilerim bize her konuda yardımcı oduğunuz için teşekkürler benim beş yaşında oğlum var çişini söylüyor ama kakasını söylemiyor kakası geldiğinde kendini sıkıyor fark edersek tuvalete oturtuyoruz yoksa kendini sıkıyor. Ya da az az altına kaçırınca fark ediyoruz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, altında yatan birçok sebep olabilir. Bunun için kişiye özel ayrıntılı görüşme yapmak gerekir. Devlet hastanelerinde bulunan çocuk gelişim uzmanlarından veya çocuk psikiyatrisi bölümünden yüz yüze yardım almalısınız.

8 Ağustos 2019 00:25