DF
Soru Sahibi
18 Ağustos 2020 19:33

çocuk gelişimi

mrb hocam kızım 11 aylık 7.5 kg neden kilo almıyor bir sağlık problemi varmı acaba ama direndi sağlığı yerinde ve çok hareketli geceleri aptamil yiyor gündüzde normal kahvaltı ve corbalar meyve püreleri yiyor neler yapmalıyım kilo alması için yardımcı olursanız sevinirim hocam pandeminden dolayi hasdaneye gotüremiyorum tesekkur ederim..

4 cevap
Cevaplar (4)

Merhaba Fatma hanım, Bebeğinizin durumuna sadece kilo aldırmak şeklinde bakmamak gerek. Dirençli ve sağlıklı olması, aktif olması önemli. Yalnız, çorba, meyve püresi ve kahvaltı ile günü geçiriyorsa yetersiz olabilir. Artık yaşına geliyor olduğuna göre sizin yemeklerinizden de yiyebilir. Sevgiler

26 Ağustos 2020 20:40
DF
Soru Sahibi

Evet hocam çok hareketli ve sükür sağlığı yerinde daha çok yemek yedirmeye başladım kendi yemeklerimden de yediririm çok sağalun hocam tesekkür ettim iyi çalismalar kolay gelsin

27 Ağustos 2020 11:00

Teşekkür ederim Fatma hanım, sizde sağolun, iyi günler

27 Ağustos 2020 14:32
DF
Soru Sahibi

Meraba hocam size bir sorum daha olacak kızım 13 aylık sol boynunda lenf bezi var bir tane ve bu kızımı çok.rahatsız ediyor sürekli kafasını arkasını tutuyor bazende ağırıyor ağlıyor kızım ne yapmam.lazım bi zararı sakıncası var tedavisi nedir büyür mü acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim.hocam bu durum benide üzüyor teşekkür ederim.

16 Ekim 2020 22:36

Merhaba Fatma hanım, Sorunuz benim alanımı kapsamıyor. Çocuk doktorunuza göstermeniz uygun olur. Pandemiden dolayı telefon ile yada görüntülü danışabilirsiniz. Geçmiş olsun

16 Ekim 2020 22:41
DF
Soru Sahibi

tamam hocam çok teşekkür ederim kolay gelsin...

17 Ekim 2020 17:49

Teşekkürler, iyi günler

28 Ekim 2020 08:44