bg
Soru Sahibi
19 Haziran 2017 00:51

cocuk gelişimi

idil hanım merhaba benim 2012 mayıs dogumlu oglum var beslenme sorunlu bir cocuk bu sene okula başladı arkadaşlarının arasında boyunun ne kadar kısa oldugunu fark ettik sanki 3 yaşında gibi duruyor ögretmeni bir cocuk gelişim uzmanının tedavi etmesini önerdi ne yapmamız lazım size nasıl ulaşabiliriz saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar, oncelikle bir uzman persentılda yuzde kacta olduguna bi baksın. eger yuzde 10 altında ise cocuk hekımı bir takım tekikler isteyebilir. ancak genetik ve beslenminin rolü büyük. marka veremiyorum ancak recete ile satılan cocuk dr una yazdırabileceğiniz besleyici degeri yuksek sutler var meyveli.. işe yarıyor. deneyebilirsniz boy kilo yazarsanız on degerlendirme yapabilirim sevgiler :)

7 Temmuz 2017 00:08