SF
Soru Sahibi
25 Temmuz 2018 04:10

Çoçuğumun vücudunda iri iri kabarcıklar çıkıyor

Merhaba hocam oğlum 5 yaşında vücudunda iri iri ve içi sulu kabarcıklar çıkıyor bir yerinde başlayıp bel kısmıda bacaklarında ve kollarında çoğalıyor aşırı kaşınıyor bacaklarında ki kabarcıklar enfeksiyon kapmış bu .2 senedir var bu kabarmalar var . İlk Baharda ve son baharda oluyor du genellikle fakat bu sefer yazında oldu sebebi nedir acaba bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Şükrü Nail Güner
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Döküntüleri görmeden sağlıklı bilgi vermek pek mümkün değildir. Bu dönemde tarif ettiğiniz döküntüler çoğunlukla böcek sokmasına bağlıdır. 5 yaşındaki besin alerjileri bu tür döküntü genellikle bu şekilde olmaz. Sağlıcakla kalın

30 Temmuz 2018 14:39