TD
Soru Sahibi
11 Şubat 2013 23:55

Çocugum korkusu okula gitmeme isteği

Merhaba Ben Döndü Turhan KDZ. EREĞLİ SARIKORKMAZ MAHALLESİ MOLLAHMET SOKAK NO:85 oturuyorum ev hanmıyım 3 çocuk sahibiyim en küçük çocugum 1. sınıfa gidiyor okula ilk başladıgında güzel gidiyordu sonradan gitmemek istedi ağlıyordu okula gitmiyecemdiye durup dururken bişi olmadan ağlıyordu anneme bişi olcak diye endişe duyuordu çok neşesiz oldu . Neden Okula gitmek istemiyorsun diye sordugumda annemi kaçırcaklar annemi öldürcekler diyordu ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olurmusun ilginiz için TEŞEKKÜR EDERİM.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Hesna Gül
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

merhaba.. okul reddi ve kaygı bozuklukları bizim için acil durumlardır. çocuğun çok etkilenmeden kurtulabilmesi için lütfen çocuk psikiyatrisine başvurun..

12 Şubat 2013 16:22