KG
Soru Sahibi
24 Nisan 2019 16:52

Cinsellik sorunu

Yaşım 25 mastürbasyon yaparak veya ilişki sırasında mezi geliyor ama sperm yani meni hiç gelmiyor sertlesme olduktan sonra mezi hemen geliyor devam ettikten sonra meni gelmiyor nedeni ne olabilir

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Sperm kanallarında tıkanıklık olabilir. Üroloji uzmanına muayene olmanızı öneririm

29 Nisan 2019 09:45
KG
Soru Sahibi

Uyku esnasında çoğu zaman boşalma oluyor ama hocam

29 Nisan 2019 10:20
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Bu durumda olmayadabilir. Muayene edip değerlendirme gerek. Buradan daha fazla yardımcı olamam. Üroloji uzmanına muayene olmalısınız

1 Mayıs 2019 18:19