TM
Soru Sahibi
16 Ekim 2015 13:22

Cinsel Terapi Eğitimi İSTANBUL

Cinsel terapi eğitimi;Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü ( Citeb) tarafından cinsel tedavilerle ilgilenen ruh sağlığı profesyonelleri için bir taban oluşturmak amacıyla düzenlenmektedir. Eğitim Tarihleri ve Eğitim Yeri: 28- 29 Kasım *** *** **- 06 Aralık *** *** **- 20 Aralık *** *** ** -10 Ocak *** *** **- 24 Ocak 2016 Eğitim yeri: CİTEB Eğitim Salonu Eğitim Konuları: 1.Modül Cinsel Terapi & Cinsel Terapist,Cinsel Terapinin ilkeleri,Cinsel Terapide altın kurallar,Cinsel Terapide temel psikoterapotik beceriler,Cinsel Terapide evlilik terapisinin rolü ,Cinsel Terapide Kullanılan Egzersizler,Cinsel Öykü Alma,Cinsellik Kuramı 2.Modül: Kadınlarda görülen cinsel işlev bozuklukları,Kadınlarda cinsel anatomi,Erkeklerde cinsel işlev bozuklukları,Erkek Cinsel Anatomisi,Vajinismus (nedenler ve terapotik süreç ) Vajinismus olgusu Sunumu ( Video ) Vajinismus Rol playing çalışması 3.Modül: Erken Boşalma (nedenler ve terapotik süreç ) Erken Boşalma olgusu Sunumu (Video) Erken Boşalma Rol Playing çalışması Cinsel İsteksizlik (nedenler ve terapotik süreç ) Cinsel isteksizlik olgusu Sunumu (Video) Cinsel isteksizlik Rol playing çalışması 4.Modül Erektil Disfonksiyon (nedenler ve terapotik süreç ) Erektil Disfonksiyon olgusu ( Video) Erektil Disfonksiyon Rol playing çalışması Cinsel Hipnoterapi Anorgazmi ( nedenler ve terapotik süreç ) Anorgazmi olgusu Anorgazmi rolplaying çalışması 5.Modül Cinsel İşlev Bozukluklarında kullanılan ilaçlar BDT Süreci Davranışçı Müdahaleler Bilişsel Müdahaleler Cinsel İşlev bozukluğu olgularında BDT ABC modeli ve BDT uygulama Notlar: 100 akademik saat eğitim verilecektir. Eğitim CİTEB tarafından sertifikalandırılacaktır. İletişim: CİTEB (Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü) Sezai Selek Sok. Nevizade Apt. No:22 (Amerikan Hastanesi Yanı) Nişantaşı / İSTANBUL *** *** **(*** *** ** Kayıt için yukarıdaki numaralardan ya da citeb.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sunulan hizmeti çok olumlu buluyorum. Ben emekli bir hekimim şimdi. Kendimi biraz geri plana aldığım için, böyle kurslara artık ilği duymuyorum. Teşekkürlerimi bildiririm. Jin. Dr. Hüseyin Güntaş

16 Ekim 2015 14:23