YK
Soru Sahibi
11 Kasım 2015 19:12

Cinsel isteksizlik

Hocam yaşım 30 cinsel isteksizlik yaşıyorum buda ereksiyon kaybına neden olmakta. Hormon testlerinde total testosteron değerim 5,23 normal değer aralığı 1,76-7,5 yani normal değerde. Bundan 3 ay önce saç dökülmesi problemi için aldactone 100mg Decort ampul Diane35 den oluşan ilaçları bir saç losyonuyla karıştırıp sıvı formda saç derisine uygulamistim ve yan etkiyi gördüğüm an kestim. Androjen reseptorlerim zarar görmüş olabilirmi eğer öyleyse bunun bir çözümü varmı. Hocam lütfen yardımcı olun bu durum normale dönermi 2,5 aydır bu sorun var ve evlenmek üzereyim. Sadete total testosteron değeri normal olduğu için psikolojik denildi ama bir sorun var biliyorum lütfen bir yol gösterin.

2 cevap
Cevaplar (2)

Serbest testosteron ölçümü yaptır

11 Kasım 2015 20:02
YK
Soru Sahibi

Cevabınız için teşekkür ederim hocam, antalyada yaşıyorum en yakın zamanda ziyaretinize gelip muayene olmayı düşünüyorum.

12 Kasım 2015 09:10

Geçmiş olsun

12 Kasım 2015 10:35