DH
Soru Sahibi
4 Ekim 2018 20:02

cinsel hislerim ergenlikten sonra yok oldu

Merhaba Nilgün Hanım , ben ilk adetimi 16 yaşında oldum o yaşıma kadar rüya gördüğüm oluyordu  ya da tv de cinsel içerikli bişey görünce uyalıyordum etkilenebiliyordum ama adet olduktan sonra hicbirsekil de  cinsel içerikli bi rüya görmedim tv de falan görsem de etkilenmiyorum hiç bi şekilde.  Çok dert etmemiştim bunu Ama şuan 23 yaşındayım ve nişanlıyım nişanlımla ister istemez yakinlasiyoruz onu çok seviyorum ama hiç bir cinsel uyarı ıslanma vs. hiçbirşey hissetmiyorum . Korkuyorum evlendiğimiz de de  bu şekilde olursa çok canım yanar çünkü hicbir belirti hissiyat olmuyor. sizce sorunum fiziksel midir ya da psikolojik midir ? ilk asama da hangi bölüme gitmeliyim ? Cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nilgün Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba Hilal hanım,Muayene ve değerlendirme yapılırsa fiziksel bir pron-blem olup olmadığı anlaşılır. Geçmiş olsun.

4 Ekim 2018 21:02