CS
Soru Sahibi
18 Temmuz 2015 17:52

Çınlama ve ağrı

Sayın hocam merhabalar.uzun zamandan beri gözlerimi sağa sola oynatınca kulağımda yada göze yakın bir yerimde rahatsız edici bir çınlama oluyor.soğuk aldığım zamanlar gözlerimi hiç oynatamıyorum.ayrıca sinüzit ve boyun fıtığım var.bunların etkisi olabilir mi yada ne yapmam gerekir

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Kulak ve sinüsler tomografi ve manyetik rezonans ile değerlendirilmeli.

18 Temmuz 2015 19:12