SE
Soru Sahibi
14 Ekim 2021 19:39

ÇİĞNEME VE YUTMA PROBLEMİ

Hocam merhaba ben size kocaeliden yazıyorum hocam benim 26 aylık bir erkek çocuğum var serabral palsili hocam yemek yedirirken çok güçlük yaşıyoruz bu durumdan çocukta etkileniyor yemeği görür görmez red ediyor ağzına koyduğumuz lokmaları uzun bir süre ağzında beklettikten sonra zorlanarak yutuyor çiğnemesi yok ve biz ısrar ettikçe yedirmek için ağzını kilitliyor açmıyor herhangi bir ağız ve şekil bozukluğuda yok dişleride var nasıl bir yol izlememiz gerekiyor hocam size çok randevu almak için uğraştım ama bir türlü alamadım 3 vardiyalı bir fabrikada çalışıyorum gerekirse iznimi ayarlayıp muane için ankarayada gelebilirim bu konuda bize bir yol gösterirseniz cok sevinirim instgramdan da ulaşmaya çalıştım ama sanırım onu göremediniz hocam telefon numarası varsa arayada bilirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Fzt. Numan Demir
Fizyoterapi

Malesef buradan teşefon paylaşımı yapılamıyor. Bana mail atın. numan@hacettepe.edu.tr

14 Ekim 2021 21:29