AD
Soru Sahibi
18 Mart 2011 10:56

Çiğdem Hanım Merhaba, Ben 39 yaşında çalışan bayanım 9 haftalık hamileyim

Çiğdem Hanım Merhaba, Ben 39 yaşında çalışan bayanım 9 haftalık hamileyim size sorum tsh hormonunda 4.75 çıktı sizce nasıl? Kadın doğum uzmanı idrar yollarında enfoksiyonu yüksek çıkınca urocare ve 400 mg suprax verdi.Bunun yanında acile gitmek zorunda kaldım boyun tutulmasından o da kas gevşetici diclomec iğne yaptı bebeğe zararı yok dedi ama bebeğin organlarının oluşma aşamasında olunc.Bu ilaçların bebeğe zararı varmıdır.Bu durum beni huzursuz ediyor cevabınızı merakla bekliyorum.Hoşçakalın

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Çiğdem Demirel Güler
Kadın Hastalıkları ve Doğum

lkullandığınız ilaçların ve bu miktarların bebeğe etkisi olmadığı varsayılır..yani huzursuz olmanıza gerek yok.tsh hormonunuzu tekrarlayın .sevgilerimle..

21 Mart 2011 09:08