ÖM
Soru Sahibi
14 Temmuz 2020 19:18

Çift renal pelvis

Merhaba hocam.25 günlük bir kızım var, doğum sonrası kan idrar ve idrar kültürü tahlilleri yapıldıktan sonra idrar yolu enfeksiyonu tanısı konuldu.Sonrasinda ultrason istendi ve sol böbrekte cift renal pelvis tanısı konuldu şu ana kadar 4 nefroloji uzmanı ile görüştük hiçbiri nedene yada sonuca bağlı birşey söylemiyor hepsi sadece araştıracağız deyip beklememiz gerektiğini söylüyor yada tekrar ultrason vs tahlil istiyor hiç kimse süreç hakkında elle tutulur bir bilgi vermiyor ne yapmam gerek yada nasıl bir süreç tir bu konu hakkında bilgilendirebilir misiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hulusi Koçak
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Ateşli idrar yolu enfeksiyonu olursa veya idrar yolu enfeksiyonu sık tekrarlarsa mesane filimi çektirebilirsiniz.

14 Temmuz 2020 20:36