7 Ocak 2020 18:44

Cift görme

Merhaba hocam trafik kazasinda benim sağ gözümun alt kemikleri kirilmiş ve sol tarafi cift goruyorum kas sıkışmasi ve göz asagi dusmus. Nasil cozulur cift gormem hocam

2 cevap
Cevaplar (2)

Bu tür olaylar, göz çukuru kemiklerinin kırılması sonucu, göz yapılarının yumuşak doku ve özellikle göz küresini hareket ettiren kasların kemik kırıkları arasına sıkışması nedeniyle oluşmaktadır. Fazla zaman kaybetmeden bu sıkışmanın düzeltilmesi gereklidir. Uzaktan tavsiye ile çözülebilecek sorun değildir. Muayeneye gelmeniz, ileri tetkiklerle problemin nerede ve ne şiddette olduğu tespit edilerek buna yönelik ameliyatın yapılması lüzumludur. Şifa dileklerimle,

7 Ocak 2020 23:16
Soru Sahibi

Yeriniz neresi hocam hemen bugun geleyim hocam

8 Ocak 2020 07:44

İncirli Cad.43-5 Bakırköy-İstanbul *** *** **

8 Ocak 2020 07:50