1 Temmuz 2015 12:18

cift cene ameliyati

Selamun aleykum doktor bey size bi soru soracaktım ben pazartesi günü ameliyat olacağım ama tüberküloz hastalığı var bende anestezi dr dan tüberküloz olduğumu sakladım beni ameliyat yapmaz diye acaba sakladigim için bişey olurmu bana masada kalma ihtimalim var mi benim hastalığım sadece taşıyıcı bulaşıcı değil lütfen yardım edin şimdiden teşekkür ederim saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Kamer Dere
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

korkmanizi gerektirmez ameliyata da bir etkisi olmaz. yalniz doktorunuza bunu mutlaka soylemeniz gerekir. saglik personeli de bir insan onlari korumak icin soylemeniz gerekli. ayrica daha dikkatli calisacaklardir buda sizin icin daha iyi olur. saygilarimla

1 Temmuz 2015 12:43