UZ
Soru Sahibi
5 Ekim 2018 11:39

Ciddi hastalık olabilir ni

Göğsümün biraz altında sivilceye benzer 2 tane bisey çıktı bi tanesi aşırı kızardi etrafı üstelik de ağrı ve kaşıntı yapıyor nedendir acaba ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bünyamin Kısacık
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

MERHABA BU YAKINMANIZI GÖRMEDEN BİR YORUM YAPMAMA YANLIŞ OALCAKTIR. GENELLİKLE İYİ KARAKTERDE DURUMLAR BUNU YAPMAKTADIR. ANCAK ÖNCELİKLE BİR DERMATOLOJİ UZMANINA MUAYENE OLMAMAIZDA FAYDA VAR. GEÇMİŞ OLSUN.

8 Ekim 2018 09:36