YB
Soru Sahibi
6 Ekim 2018 23:51

Chiari tıp 1

Hocam merhabalar ben buse gizem yedek 27 yaşındayım zaman zaman ayaklarımın aniden tutmaması konuşma zorluğu kelime seçememe şiddetli boyun ve sirt agri si ellerde uyuşma nedeniyle nörolojiye gittim emar sonucunda tıp 1 arnold chiari 5 mm konuldu ne yapmam lazım gün geçtikçe sorunlarım daha da artıyo yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Bahattin Uçar
Beyin ve Sinir Cerrahisi

burada hastanın muayene bulguları önemli. onedenle nöroloji bölümü bunları değerlendirip size bir tedavi düzenleyebilir yada bir nöroşirürji konsültasyonu isteyebilir

12 Ekim 2018 14:13