ea
Soru Sahibi
25 Mart 2015 19:51

Cevap Verin Lütfen Eşim Hamile Olabilirmi !?

Eşim regl döneminden önce adet gördü regl dönemi bittikten sonra 2 prezervatifle 1 kez ilişkiye girdik iç kısıma boşalma yok bundan eminim ve normal olarak boşaldım ve birbirimizden uzak durduk. bi süre sonra eşimin karnını şiş hissetmeye başlamış ama ben boşalmadığıma gavet ve açık olarak eminim bunun sebebi yediği şeylerden veya gaz üretimi olabilirmi lütfen cevap vermenizi bekliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Alper Şişmanoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kandan gebelik tahlili yaptırın yada en iyisi bir kadın doğum uzmanına gidin ...

25 Mart 2015 20:17