OA
Soru Sahibi
25 Temmuz 2021 00:04

Cevabiniz çok çok onemli

Hocam merhaba akıla muhtaç kaldım 4 martta nisanlimla yakınlaşma oldu şüphe ettiğim konu elini vajinamin içine kadar soktu parmağıyla bi kaç defa elinde zevk suyu olma ihtimali var O günden sonra hamilelik belirtilerim oluştu rahmim genişledi karnım büyüdü goguslerim büyüdü beta hcg hemen yapma imkanım olmadı 20 mayısta yaptım negatif çıktı daha sonra 11 haziran da beta hcg yaptırdım negatif En sonda 16 temmuzda beta hcg baktirdim 0.1 çıktı negatif ama aklımdan hamilelik şüphesini bir türlü atamiyorum çünkü Şuan rahmim karpuz kadar oldu hamilelik çizgimde var göğüs uçlarınmda kapkara bana akıl verin nolur zor durumdayım Hamile olma ihtimalim var mi tekrar doktora gitmelimiyim testler negatif olduğu halde hamilelik belirtilerim devam ediyor hamilemiyim Hamile değilsem rahmim neden sis karnım yukarıda hamilelik çizgim oluştu Dahiliyeye de gittim onda da idrar enfeksiyonu var denildi sadece

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Zümrüt Çalışkan Şenay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik yok, belirtileriniz kilo artışıyla ya da psikolojiniz ile ilişkili olabilir.

25 Temmuz 2021 05:54
OA
Soru Sahibi

Hocam öncelikle cevapladığınız için çok teşekkür ederim Gebeliğin kanda çıkmama ihtimali var mi Usg de de gözükmeme ihtimali var mi Mart ayında olan yakınlaşma mayıs haziran ve temmuzda usg ile mutlaka belli olurmuydu Pek bilgim yok plesantanin arkasında büyüyebiliyormuş bebek gorulmuyormus böyle bisey mumkunmudur

27 Temmuz 2021 01:36
Op. Dr. Zümrüt Çalışkan Şenay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yok öyle ihtimaller, Gebelik yok.

27 Temmuz 2021 05:22