.e
Soru Sahibi
23 Temmuz 2014 12:23

cerazette korunma hapı

Handan Hanım merhabalar. ben bir ay önce hastalığımın 4. gününde cerazette adında tablette 28 haplık bir doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. ilk defa böyle bir hap kullanıyorum. bir hafta sonra düğünüm var 28 tane hap bitti hiç ara vermeden diğer tablete başlamam söylenmişti. diğer tabletten bugün üçüncü hapı aldım. fakat henüz adet göremedim. normalde bu ayın 19 da hasta olmam gerekiyordu. ama hala olamadım. bir hafta sonra düğüne dek hasta olur muyum yada ne zaman hasta olabilirim. hapı bıraksam hasta olur muyum? bir bilgi verirseniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Handan Namlı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, İlacı kullanmaya devam edin keserseniz adet olursunuz.

28 Temmuz 2014 21:12