AY
Soru Sahibi
5 Haziran 2018 23:27

Çenem de bez

Şuan 25 yaşındayım hamileyim alt çenemde beze var ve ağzımı açamıyorum açtığımda işaret parmağım girecek kadar açılıyor bebegim için endişeleniyorum ve bunla ilgili ne yapmalıyım bu şekilde ameliyat olunur mu lütfen cevap bekliyorum sizden

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadri Yamaç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Merhaba, Muayene etmeden yorum yapılamaz. Önce yakınınızda bir doktor görsün. Eğer o doktor bir Hematolog görmeli kanaatine vardıysa sizi o zaman muayene etmem gerekir. Geçmiş olsun.

9 Haziran 2018 01:35