14 Aralık 2019 05:15

Çenede uyuşma ve nefes darlığı

İyi günler hocam, yaşım 20 boyum 167 kilom 63. Yıllardır ne zaman koşsam yorulsam çenem uyuşuyor alt dişlerimle beraber ve gün boyu nefes darlığı çekiyorum, hava soğuk olduğunda daha kötü oluyor. Psikolojik mi bilmiyorum ancak üzüldüğüm zamanlarda da göğsümün ortası sıkışıyor. Daha önce göğüs hastalıklarına göründüm bi problem yoktu. Yakın zamanda kardiyolojiye gitmek istiyorum ancak öncesinde size danışmak istedim. Bu şikayetler neden olurlar? Cevaplarsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sikayetinizin kalp dahil onemli bir hastaliga bagli olma ihtimalinj burada dışlayamam ama dusuk olasilik gordugumu soyleyebilirim. Egzersizle tetiklenen astim ve stres dahil pek cok ihtimali degerlendirmek lazim. Selamlar..

14 Aralık 2019 19:30