BE
Soru Sahibi
9 Mayıs 2021 00:23

Cenede kemik buyumesi

Merhabalar, Sag cenemde disin altinda kemik buyumesi oldugunu soylediler ve alinmasi gerekiyor. Bu islemi yaptirmak istiyorum. Elimdeki x-ray'i de gonderebilirim. Bu hizmeti veriyorsaniz en kisa zamanda gelip muayene olmak istiyorum. Geri donerseniz sevinirim. -Ekrem

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Fikret Altan
Diş Hekimi

Randevu alabilirseniz sorununuza yardımcı olmaya çalışırız. Geçmiş olsun diliyorum. Sağlıcakla kalın, Selamlar...RANDEVU *** *** **&*** *** ** www.fikretaltan.com

9 Mayıs 2021 00:31