AA
Soru Sahibi
22 Kasım 2018 00:49

Cene eklem

Mrb doktor bey ben randevu almak ıstıyorum ama bıraz tedırgınım cunkı benım bu olay cene eklemımden ses gelme tıklama falan ortodontı tedavısı goruyorum lastık kullanımıyla basladı bu olay sımdı agzımda teller var doktor cıkartıcak ve ıstersen splınt getırtırım ozel dedı cenenın ıylesmesı ıcın bıraz tedırgınım acıkcası yardım edermısınız acaba ne yapmam lazım rontgen falanda hıc ıstemedı sol cenem tutulıyo sankı kemık elımle basdırıp tıklatınca acılıyo rahatlıyorum yanı boyle yapınca her zaman dogal olarak agrıda baslıyo

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Kerem Turgut Atasoy
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhaba Ali Bey. Hangi doktor ile tedavi etmeniz gerektiği konusunda size ben bir fikir veremem ancak tedavi sürecini bizimle beraber sürdürmek isterseniz Çene ekleminiz ile alakalı olarak kliniğimizden muayene randevusu alabilirsiniz

22 Kasım 2018 15:22