ss
Soru Sahibi
27 Kasım 2017 20:25

çarpntı oldu bende

Hocam öncelikle iyi çalışmalar diliyorum.yaşım 44.Geçen hafta genel kontrol amaçlı kan tahlillerimi yaptırdım kardiyologa ekg çektridim eko ile baktı.kalbimde bir sorun çıkmadı.İlginç olan dün gece saat 3 gibi kalbimin önce teklemesi ardından hızlı çarpımıyla uyandım.elimi bir koydum.okadar hızlı atıyordu ki çok korktum ama sakin olmaya çalıştım.elimi yüzümü yıkadım.balkona çıktım.10 dakika sonra normale döndü bu sırada midemde de hafif bir yanma vardı.sonra yattım uyudum.ama şimdi içimde bir endişe kalp tetkiklerimi yeni yaptırdım birşey yokken bu çarpıntının anlamı ne olabi,lir hocam?Çok endişeliyim acaba gözden kaçan birşey mi var.Hocam tatminkar bir cevap alırsam minnettar olurum.SEvgiler... not:5 yıldır paxil kullanıyorum depresyon ve panik atak tedavisi için.gayet iyiydim.

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA ENDİŞEYE GEREK YOK. KALBİNİZ NORMAL OLDUĞU HALDE BÖYLE BİR ÇARPINTI OLABİLİR. İLERİDE SIK TEKRARLARSA ÜZERİNE GİDİLİP ARAŞTIRILIR. SEVGİLERİMLE.

2 Aralık 2017 09:18